0111125 Jaguara Jaguara

LadyCup Wild Honeysuckle kubeczek menstruacyjny rozmiar L

119,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

W magazynie


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Kubeczek menstruacyjny LadyCup – nowoczesny sposób dbania o higienę intymną - rozmiar L

Kubeczek menstruacyjny LadyCup wielokrotnego użytku to nowoczesny sposób na zadbanie o higienę intymną kobiety w czasie menstruacji. Jest łatwy w użyciu i bezpieczny.

Kubeczki menstruacyjne zakłada się w podobny sposób co tampony.
Podczas menstruacji krew gromadzi się wewnątrz LadyCup.

Kubeczek wyprodukowano wyłącznie z silikonu lekarskiego. Na idealnie gładkiej powierzchni nie pozostają żadne bakterie. Produkt nie wchłania żadnych cieczy, co oznacza, że nie dochodzi do zmian we florze bakteryjnej pochwy.

Nie odnotowano dotąd, aby silikon wykorzystany do produkcji LadyCup wywoływał jakiekolwiek reakcje alergiczne.

Korzystanie z kubeczka obniża ryzyko zarażenia się chorobami bakteryjnymi oraz zapobiega powstaniu syndromu szoku toksycznego (TSS), który zagraża np. kobietom używającym tamponów.

 • higiena
 • ekologia
 • oszczędność
 • duży wybór kolorów

Kubek menstruacyjny LadyCup to najnowocześniejszy produkt do higieny intymnej dla kobiet. Dzięki używaniu kubeczka menstruacyjnego miesiączki staną się przyjemniejsze.

LadyCup to połączenie optymalnego kształtu i materiału wysokiej jakości.

Produkt jest odpowiedni również dla kobiet, które cierpią na egzemy lub inne alergie skórne na skutek używania tamponów lub lateksu. Dzięki wykorzystanemu silikonowi kubeczki menstruacyjne LadyCup są produktem neutralnym, który utrzymuje naturalną, prawidłową florę bakteryjną pochwy i nie prowadzą do wysuszania błony śluzowej.

Akcesoria menstruacyjne są przyjazne dla środowiska naturalnego – przy prawidłowym stosowaniu i konserwacji można używać je wiele lat.

Cena kubeczków menstruacyjnych LadyCup winszuje oszczędność – koszt zakupu szybko się zwróci. Nie musisz już kupować co miesiąc podpasek ani tamponów – kubeczek zawsze jest pod ręką i nigdy się nie kończy. Już nie musisz biec w środku nocy na stację benzynową!

Kubek menstruacyjny LadyCup oprócz zalet czysto praktycznych – higieny i wygody, wyróżnia się estetyką – nowoczesny design, ciekawe kolory, ładne bawełniane woreczki.

Kolor: Wild Honeysuckle

Rozmiary: dostępne są 2 rozmiary: S (mniejszy) i L (większy).
S(mall) – odpowiedni dla kobiet, które nie rodziły lub dla kobiet poniżej 25. roku życia
L(arge) – odpowiedni dla kobiet, które rodziły lub dla kobiet powyżej 25. roku życia

Rozmiar S(mall)

 • średnica 40 mm
 • długość 46 mm
 • długość uchwytu 19 mm
 • maks. pojemność 21,2 ml

Rozmiar L(arge)

 • średnica 46 mm
 • długość 53 mm
 • długość uchwytu 13 mm
 • maks. pojemność 34,3 ml

Uchwyt w rozmiarze 19/13 mm można dowolnie skracać, aż do uzyskania odpowiedniej długości. Można go również całkowicie usunąć. Należy jednak uważać, by nie doszło do uszkodzenia LadyCup! Do skracania powinno się skorzystać z ostrego noża lub nożyczek.

W opakowaniu: kubeczek LadyCup , opakowanie foliowe, estetyczne nosidełko w postaci kolorowego, bawełnianego woreczka, ulotka z instrukcją i dalszymi informacjami.


Inne produkty w kategorii LADYCUP: