Pibella Travel - lejek dla kobiet, urinelka - różowa

Producent: Pibella
Kod produktu: 5906190435019
Dostępność: Chwilowy brak
  • 89,00 zł
  • Produkt chwilowo niedostępny.

PIBELLA TRAVEL – lejek dla kobiet RÓŻOWA

Wielorazowa urinella

Lejki dla kobiet PIBELLA TRAVEL zyskały uznanie kobiet na całym świecie: od nastolatek po panie w podeszłym wieku, coraz więcej kobiet używa tych praktycznych lejków do oddawania moczu. Dzięki Pibella Travel czynność oddawania moczu przestała być problematyczna niezależnie od okoliczności, sytuacji, stanu zdrowia czy pozycji, a więc czynników na które często nie ma się wpływu. Tak więc posiadanie lejka dla kobiet Pibella poszerza sferę komfortu, wolności i bezpieczeństwa.

Wygodnie, elegancko, higienicznie i sterylnie

Wiele kobiet marzyło, bardziej lub mniej świadomie, o przyrządzie takim jak Pibella już od wieków. Pibella umożliwia kobietom oddawanie moczu zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej, zawsze w sposób szybki, komfortowy i dyskretny. Niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdujesz i w jaki sposób podróżujesz.

Pibella Travel została zaprojektowana z myślą o prostym i zręcznym użyciu. Pibella to przyrząd do oddawania moczu dla kobiet, doskonale zaadaptowany do kobiecej anatomii, pozwalający opróżniać się w sposób wygodny, elegancki i jak najbardziej sterylny. Ani jedna kropla nigdzie nie wycieknie co oznacza absolutną higienę podczas użycia lejka;

Po użyciu Pibella po prostu strząśnij ją albo opłucz; tak czy siak nie zostanie na niej nic – to dzięki impregnowanemu materiałowi z jakiego zaprojektowana jest Pibella. następnie umieść lejek w przenośnej torebeczce, którą miej zawsze przy sobie gdy używasz lejka.

Wielka Premiera – czyli ten pierwszy raz!

Pibella jest przeznaczona dla wszystkich kobiet! Oczywiście pierwsze użycie, nazwijmy je „wielką premierą” :-) , będzie wymagało od ciebie odrobinę odwagi i odprężenia aby zdobyć się na opróżnienie w nowej dla ciebie pozycji. I na tym już koniec z wyzwaniami! Załatwianie się przy użyciu Pibelli stanie się dla ciebie rutyną ułatwiającą życie, satysfakcjonującą i wyzwalającą.

Używając lejka dla kobiet Pibella właściwą pozycję znajdziesz błyskawicznie i intuicyjnie. Chwilę potem używanie lejka stanie się dla ciebie rutyną. Dzięki materiałowi z jakiego jest wykonana Pibella jest ona nie tylko produktem niezwykle praktycznym ale też przyjemnym w dotyku. W zdecydowanej większości razów już pierwsze użycie jest bezproblemowe.

Mała higieniczna kompanka

Pibella, ta mała, higieniczna i wielorazowa „kompanka” doskonale sprawdziła się podczas wszystkich możliwych aktywności na świeżym powietrzu. Używanie i obchodzenie się z Pibella Travel jest niesłychanie proste. Precyzyjne instrukcje w postaci ilustracji i opisów znajdziesz dołączone do każdego egzemplarza.

Korzystanie z toalet bez żadnego dotknięcia deski klozetowej to tylko jedna z wielu zalet używania lejka dla kobiet Pibella Travel.

Sterylna, ekologiczna i śmiesznie tania

Pibella Travel zrobiona jest z nie-drażniącego polipropylenu (PP). Materiał jest impregnowany, idealny do opłukiwania i sterylizowania przy użyciu gotującej się wody (do 135’C). Lejek jest oczywiście wielokrotnego użytku co sprawia, że jego cena wydaje się śmiesznie niska w kontekście tego jak wielokrotnie będziesz mogła z niego korzystać. Oczywiście jest to też produkt recycklingowy, a więc odzyskiwany (PP5). Wyprodukowany w kraju o wysokiej świadomości konsumenckiej i medycznej – Szwajcarii.

Niezależnie od rodzaju spodni jakie nosisz

W zależności od rodzaju spodni jakie nosisz (zwykłe spacerowe, narciarskie, turystyczne, etc) przed pierwszym użyciem możesz wypróbować przykładanie lejka Pibella jeszcze w domu aby czuć się już zupełnie swobodnie gdy przyjdzie pierwszy raz gdy będziesz go chciała użyć.

Najprawdopodobniej wyczujesz intuicyjnie sposób w jaki powinnaś posługiwać się Pibellą. Jeżeli nie wyczujesz intuicyjnie jak to zrobić wtedy przyjrzyj się rysunkom znajdującym się w instrukcji.

Lejki dla kobiet Pibella są optymalnie dopasowane do kobiecej anatomii i będą dobre dla każdej z was. Mocz przepływa czysto przez lejek pozostawiając ciało absolutnie suchym. Oczywiście także twoje obuwie pozostaje nietknięte.

Pibella kompanka podróży

„Jakkolwiek i gdziekolwiek nie podróżujesz, zawsze będziesz chciała mieć przy sobie małą i higieniczną kompankę – Pibella Travel”

W podróży, w ekspedycji, na wakacjach, na festiwalach i wydarzeniach na otwartym powietrzu, w trakcie uprawiania sportu i innych aktywności fizycznych, na campingach, w barach czy restauracjach. Pibella okaże się przydatna gdziekolwiek nie wyruszysz!

Mając przy sobie Pibellę możesz w trakcie swoich aktywności i wojaży pić wystarczającą ilość płynów (np. na stokach narciarskich, na festiwalach, na imprezach na świeżym powietrzu) nie przejmując się specjalnie tym, że niebawem czeka cię moment opróżnienia a toaleta może być nieosiągalna albo brudna.

Pibella dla wszystkich ograniczonych ruchowo

Pibella Travel jest też świetnym rozwiązaniem dla kobiet nie mogących podejść do toalety – czy to z powodu niemożliwości opuszczenia swojego miejsca, z powodu kontuzji czy też trwałych ograniczeń ruchowych. Znajdujesz się w autokarze, samolocie czy pociągu i czujesz, że twój pęcherz jest pełny – wystarczy, że przykryjesz nogi pokryciem/kocem i użyjesz Pibelli i oraz przygotowanego zbiorniczka.

Profesor Dr. Klaus Mees, autorytet psychologii na Uniwersytecie Ludwika Maxymiliana w Monachium:

„Tak genialnie pomocny przyrząd powinien stać się radosną codziennością zarówno w sferze pomocy zdrowotnej jak i w sferze aktywności na świeżym powietrzu. Każda kobieta powinna dostać informację o istnieniu Pibelli i to bez zbędnego wstydu czy zakłopotania”

Docent doktor medycyny Ruth Kirschner-Hermanns ze szpitala uniwersyteckiego z Aachen w Niemczech:

„Po prostu rewelacyjna. Używałam Pibella Travel każdego dnia podczas naszych narciarskich wypadów i nie musiałam ściągać ubrania aby móc się załatwić. Wszyscy znajomi bardzo pozytywnie reagowali i wiele koleżanek zdecydowało się nabyć Pibellę aby mieć również tę możliwość komfortu. Mi towarzyszy ona dziś już podczas wszystkich wypraw w góry”

Zawsze dyskretnie i wygodnie, nawet w sukni ślubnej

Brigitt Stettler ze Szwajcarii:

„Robienie siusiu na świeżym powietrzu było do teraz jedną z najmniej przyjemnych czynności, często upokarzających czy nawet napawających odrazą ze względu na warunki czy okoliczności. Pełny, bolący pęcherz, brak toalety w pobliżu, długa kolejka czy zabrudzona, odstraszająca toaleta… nie są już problemem dla kobiet używających lejków Pibella, gdyż mogą się one opróżnić teraz na stojąco, w sposób wygodny i dyskretny. Do tej pory nie mogłaś się załatwić gdy miałaś na sobie uroczystą czy ślubną suknię. Teraz nie jest to problemem. Gdziekolwiek jesteś, na weselu czy innym wydarzeniu, podwijasz swobodnie swoją suknię i możesz się wygodnie załatwić bez obawy o zabrudzenia wynikające z bezpośredniego kontaktu z publiczną toaletą. Na uroczystościach czy weselach Pibella Travel jest teraz twoją małą higieniczną kompanką”

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie na letnich festiwalach

Społeczność fanek Pibelli nieustannie rośnie. Te nowoczesne lejki dla kobiet dają więcej wolności, bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia – w sytuacjach łatwych i nie łatwych.

Helene Bursin ze Szwajcarii:

„Zawsze zabieram Pibellę ze sobą na letnie festiwale bo wiem doskonale w jakim stanie znajdują się tam toalety. Moi przyjaciele uważają, że to świetne rozwiązanie i bardzo praktyczny przyrząd”

Grit H. z Berlina:

„Kupiłam Pibellę ze względu na raczej jednorazową okazję: moje wesele. Powód: miałam sukienkę, która wymagała asystowania mi w toalecie. Aby uniknąć tego utrudnienia, zdecydowałam się na lejek Pibella. Po trzykrotnym użyciu pozostałam przy niej. Okazało się, że pasuje świetnie do mojej małej torebki i mogłam korzystać z toalety bez niczyjej pomocy. Doskonały produkt, gratuluję i pozdrawiam”

Lejek dla kobiet Pibella jest doskonałe dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży są wyjątkowo ostrożne w publicznych toaletach ze względu na infekcje na jakie są w nich narażone. Gdy opcja aby usiąść na desce wydaje się fatalna, a przykucanie utrudnione, Pibella Travel także tu okazuje się być świetnym rozwiązaniem. Dodaje bezpieczeństwa, wolności i lepszego samopoczucia – innymi słowy wpisuje się w twój życiowy wellness.

Podczas ciąży korzystanie z toalety nie staje się ani łatwiejsze ani też mniej częstotliwe. Rekomendowane jest także używanie lejków w okresie po porodzie. Po cesarskim cięciu używanie lejka dla kobiet pomaga oddawać mocz w sposób zapobiegający możliwości wystąpienia miejscowego zapalenia.

Oddawanie moczu a ograniczenia w poruszaniu się i dla kobiet z dolegliwościami

W przypadku choroby, podeszłego wieku, niepełnosprawności czy wypadku, Pibella Travel okazuje się świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które muszą zmagać się z codzienną czynnością w utrudnionych warunkach.

Przetestowano, że mały i higieniczny lejek dla kobiet Pibella Travel rozwiązuje problem w następujących sytuacjach:

- w trakcie choroby czy problemach po wypadku

- przed i po operacji / przed i po zabiegu

- przy uszkodzeniach nóg oraz gdy są one opatrzone/obandażowane

- w trudnościach w załatwianiu się przy pozycji siedzącej lub stojącej;

Oczywiście także gdy chcemy uniknąć przykucania za autobusem.

Lejków dla kobiet używają kobiety, które poruszają się na wózkach inwalidzkich – podczas podróży pociągiem, samolotem, samochodem czy też w restauracjach dzięki Pibella zaznają więcej komfortu, spokoju i wolności.

PRODUKCJA I MATERIAŁ

Pibella jest produktem szwajcarskim, wytwarzanym w higienicznych i nowoczesnych warunkach;

- do produkcji lejków używa się wyłącznie nie-alergicznych materiałów; żadnych ftalanów;

- produkt impregnowany, odporny na działanie wody

- nie podrażniający

- można go czyścić i sterylizować we wrzącej wodzie do max.135’C/275’F

- Polipropylen PP5

- 100% recyclingowy (PP5)

- produkt ważący zaledwie 13g

- długość około 18cm

Lejek dla kobiet Pibella jest produktem medycznym

– produkt medyczny odpowiadający europejskim standardom 93/42/EWG, class 1, annex VII

- zarejestrowany jako „swissmedic”

- certyfikat CE, a więc spełnia wymagania Unii Europejskiej

- zatwierdzony przez FDA

- REHACARE AWARD – wyróżniony i testowany przez TUV Germany;

Lejki dla kobiet Pibella produktem praktycznym i atrakcyjnym

– produkt używa się w sposób prosty i wygodny

- produkt oczywiście do użytku zewnętrznego

- produkt cenowo atrakcyjny i łatwo dostępny

- produkt wielokrotnego użytku

- produkt dostępny w trzech kolorach: różowym, zielonym i perłowym.

Marka: Pibella
Kolor: różowy
Wymiary lejka: długość ok.18cm

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Dodaj opinię

Aby dodać recenzję musisz się zalogować
Jeśli nie masz konta Zarejestruj się

Przesyłając nam wiadomość zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w celach związanych z obsługą tej wiadomości.

Ostatnio oglądane produkty:

x zwiń

NASZ SKLEP WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIES

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies i podobnych technologii w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych.
W przeglądarce internetowej można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Korzystając z naszego sklepu bez zmiany ustawień w przeglądarce internetowej dotyczącej cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
Więcej informacji