5901549084030 Verco Verco

Dexoftyal UD Krople do oczu

22,00 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

Bardzo duża ilość


Płatność
Ilość w opakowaniu: 10DEXOFTYAL UD nawilżająco – regenerujące krople do oczu, 10 x 0,35 ml

wyrób medyczny

DEXOFTYAL UD – szybka i długotrwała ulga dla suchych i zmęczonych oczu
DEXOFTYAL UD – możliwość aplikacji bezpośrednio na soczewki
DEXOFTYAL UD – wygodne i jednodawkowe minimsy

DEXOFTYAL UD – wyjątkowe połączenie dekspantenolu i Hydraflex:
• wspiera regenerację,
• długotrwale nawilża,
• chroni powierzchnię oka.

DEXOFTYAL UD pozwala na ograniczenie dolegliwości oczu, takich jak:
• suchość,
• zmęczenie,
• pieczenie,
• podrażnienie,
• zaczerwienienie.

DEXOFTYAL UD pozwala na złagodzenie objawów suchości oczu, które mogą być wywołane przez czynniki, takie jak:
• długotrwała praca przed ekranem komputera, tabletu,
• długotrwałe patrzenia w ekran telewizora,
• noszenie soczewek kontaktowych,
• prowadzenie samochodu,
• przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach,
• klimatyzacja, wiatr, zanieczyszczenie powietrza, woda w basenie itp.

DEXOFTYAL UD to jałowe, lepkie, przejrzyste, nawilżające i odżywcze krople do oczu oparte na prowitaminie B5. Prowitamina B5 wspomaga i wspiera procesy regeneracyjne rogówki. Dzięki właściwościom mukoadhezyjnym HydraFlexu film łzowy jest zachowany tak, że powierzchnia oka jest lepiej ochrona. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
DEXOFTYAL UD chroni oko przed dolegliwościami takimi jak uczucie suchości i w przypadku zmęczonych i podrażnionych oczu. Po zastosowaniu kilku kropli uczucie dyskomfortu jest złagodzone lub całkowicie zredukowane.
DEXOFTYAL UD może być stosowany bez specjalnych ograniczeń i jest dobrze tolerowany. Opakowanie jednodawkowe jest przeznaczone do jednorazowego użytku i nie należy go przechowywać po użyciu.

Zastosowanie: Podrażnienie lub pieczenie oczu, a także ich zaczerwienienie i uczucie zmęczenia, które mogą być wywołane przez czynniki typu: podrażnienie spowodowane noszeniem soczewek kontaktowych; długotrwała praca przed monitorem komputerowym lub długotrwałe prowadzenie pojazdów; przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych oraz czynniki zewnętrzne jak wiatr, zanieczyszczenie powietrza lub wody.
Krople mogą być stosowane w trakcie noszenia soczewek kontaktowych.

Skład: Dekspantenol 2%, Hydroksypropyloceluloza (HydraFlex) 0,5%
Jednodawkowe opakowania nie zawierają konserwantów.

Sposób stosowania: DEXOFTYAL UD można stosować na dwa sposoby: bezpośrednio do oczu lub za pośrednictwem soczewek kontaktowych.
A: Bezpośrednio do oczu: (osoby noszące szkła kontaktowe nie muszą ich wyjmować) – przyłożyć palec wskazujący do dolnej powieki oka i lekko ją pociągnąć w dół – posługując się drugą ręką, zbliżyć końcówkę pojemnika do dolnej powieki oka; uważać, aby końcówka nie dotykała powierzchni oka! – zakroplić 1 lub 2 krople do każdego oka i zamrugać 2 lub 3 razy, aby preparat został równomiernie rozprowadzony na powierzchni całego oka
B: Za pośrednictwem soczewek kontaktowych: – ułożyć soczewkę na środkowym palcu; – nałożyć 1 lub 2 krople na soczewkę, a następnie włożyć soczewkę do oka; – zamrugać okiem 2 lub 3 razy.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia: Nie stosować razem z lekami do oczu, chyba że lekarz zaleci inaczej. Nie używać w przypadku zakażenia oczu. Nie stosować w przypadku alergii (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników preparatu.

Ostrzeżenia: Należy przeczytać instrukcję używania w celu zapoznania się z kolejnymi ostrzeżeniami i sposobem użycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w zamkniętych, nieuszkodzonych jednodawkowych opakowaniach, w temperaturze od 4°C do 25°C. Chronić przed światłem. Jednodawkowe opakowania są przeznaczone do jednorazowego użytku. Nie stosować po terminie ważności.

Działania uboczne: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu DEXOFTYAL UD.

Opakowanie: 10 × 0,35 ml / opakowanie jednodawkowe

Dystrybutor: Verco S.A., Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 5, lok. 6 U, 01-015 Warszawa


Inne produkty w kategorii Verco: