5906190431912 Verco Verco

Demoxoft clean chusteczki do pielęgnacji skóry powiek

32,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

Bardzo duża ilość


Płatność
Ilość w opakowaniu: 20 szt.

Demoxoft Clean chusteczki do specjalistycznej higieny podrażnionej skóry powiek

DEMOXOFT Clean to zestaw 20 chusteczek nasączanych do specjalistycznej higieny powiek i ich brzegów.

Demoxoft Clean to chusteczki nasączone płynem do specjalistycznej higieny podrażnionej skóry powiek. Dzięki specjalnie dobranym środkom powierzchniowo czynnym łagodnie ale skutecznie oczyszcza skórę powiek i ich brzegi. Aloes łagodzi uczucie świądu i pieczenie. Fucocert® łagodzi podrażnienia. D-pantenol (prowitamina B5) sprzyja procesowi regeneracji naskórka. Olivem® 300 wraz z hialuronianem sodu zapewniają kompleksowe nawilżenie skóry. Produkt testowany pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty.

Skład: Chusteczki nasączone płynem oczyszczającym zawierającym liofilizowany aloes, Fucocert®, D-pantenol, Olivem® 300 oraz hialuronian sodu.

Sposób użycia: Dokładnie umyć dłonie. Otworzyć saszetkę i rozłożyć chusteczkę Demoxoft Clean. Delikatnie przetrzeć powiekę i jej brzeg w kierunku wewnętrznego kącika oka, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i wydzielinę. Zaleca się używania osobnych chusteczek do każdego oka. Nie wymaga spłukiwania. Stosować kilka razy dziennie, w zależności od potrzeb.
Uwaga: Produkt może być stosowany już po 1. miesiącu życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Nie są znane interakcje z innymi produktami. W przypadku wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych należy zaprzestać stosowania preparatu.


Inne produkty w kategorii Verco: