0111384 BlueBeardsReven... BlueBeardsReven...

BLUEBEARDS REVENGE – PIRACKI BEZPĘDZLOWY PREPARAT DO GOLENIA – 100ML

47,99 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych

Produkt niedostępny


Płatność
Ilość w opakowaniu:

PIRACKI BEZPĘDZLOWY PREPARAT DO GOLENIA – 100ML

Nowoczesne akcesoria do golenia od BLUEBEARDS REVENGE

Tego najprawdopodobniej jeszcze nie miałeś okazji poznać – ale najwyższa pora. Ten kosmetyk do golenia jest tak kompleksowy, że spełnia ultymatywnie wszystkie oczekiwania stawiane tego typu produktom. Oto świetnej jakości Piracki Preparat do golenia od Bluebeards Revenge skomponowany specjalnie z myślą o prawdziwie kompleksowej pielęgnacji skóry, którą golisz.

Jeśli chcesz…

- sprawnego, precyzyjnego i sprawiającego przyjemność prowadzenia ostrza… – uczynić z procesu golenia satysfakcjonującą czynność… – zminimalizować ryzyko zacięć i podrażnień… – opóźnić nieustający odrost włosów… – uczynić proces golenia bardziej ekonomicznym…

… to przyjrzyj się temu kosmetykowi dobrze.

Preparat do golenia od Zemsty Sinobrodych zawiera środek żelujący, który amortyzuje styczność powierzchni ostrza ze skórą. Efekt? Zmniejszone ryzyko podrażnień!

Kosmetyk zawiera składnik Decelerin – dostępny także w pirackim kremie do golenia i pirackim balsamie po goleniu. To właśnie ten opatentowany składnik aktywny ogranicza wzrost zarostu a także nawilża skórę i chroni ją w trakcie i po goleniu.

Pojemność: 100ml


Inne produkty w kategorii golenie: