0010329 BlueBeardsReven... BlueBeardsReven...

BLUEBEARDS REVENGE - Luksusowy piracki krem do golenia - 100ml

55,00 zł

-87%

7,20 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych

Produkt niedostępny


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Luksusowy piracki krem do golenia – 100ml

Stylowe kosmetyki do golenia od Bluebeards Revenge

Luksusowy krem do golenia stanie się twoim porannym fetyszem

To unikalna jakość w świecie pełnym nieustannej wojny z zarostem. Luksusowy krem do golenia marki ‘Zemsta Sinobrodych’ wielokrotnie nagradzany w ostatnich latach za swoją znakomitą ja-kość. Decydując się na ten krem już nigdy nie zaznasz pieczenia, irytacji skóry i innych nieprzyjemnych doznań w trakcie golenia i stanie się ono twoim ulubionym porannym fetyszem.

Piracki krem do golenia polecany jest w szczególności mężczyznom z twardym i gęstym zarostem. Solidna piracka piana czyni golenie bardzo łatwym i przyjemnym. Ten innowacyjny krem do golenia redukuje wzrost i gęstość zarostu co przekłada się na jakość codziennego golenia.

Piracki krem do golenia na twardy zarost

Twardy zarost opiera się najlepszym kosmetykom do golenia i najostrzejszym ostrzom. Wielu mężczyzn boryka się z tym problemem. Brytyjska marka pirackich kosmetyków do golenia Bluebeards Revenge i jej luksusowy krem do golenia to długo oczekiwane rozwiązanie problemu.

Krem do golenia nie zawiera parabenów. Jego wyrafinowany skład powoduje wytworzenie wyjątkowo gęstej piany co zdecydowanie ułatwia precyzyjne ruchy golących ostrzy, zarówno żyletek, brzytwy jak i wkładów wieloostrzowych.

Innowacyjny krem do golenia

Marka Bleubeard Revange to alternatywa dla wszystkich zmęczonych nieudolnym sznytem mainstreamowych kosmetyków.

Innowacyjna w tym kremie do golenia jest opatentowana Deceleryna – DECELERINE™ która redukuje wzrost zarostu i zapewniającą odnowę komórek skóry. Redukuje więc częstość golenia i depilacji jednocześnie zapewniając regenerację skóry.

Wydajny krem do golenia

Piracki krem jest niezwykle wydajny. Odrobina wody i mała pacynka kremu starczą do wytworze-nie piany do dwukrotnego przyjemnego, równego i bardzo dokładnego golenia. Jedno opakowanie kremu objętości 100 ml, przy średnim zużyciu, to kilkadziesiąt fantastycznych goleń i starcza na kilka miesięcy. W ofercie także luksusowe mini-opakowanie 20ml powstałe z myślą o piracie w podróży – opakowanie wystarczy na tydzień codziennego golenia. To z pewnością tydzień warty przeżycia!

Wysublimowany zapach kremu do golenia

Oddzielna historia dotyczy zapachu tego kremu. Powstawał on przy udziale entuzjastów golenia na mokro, którzy pomagali uczynić go idealnym i niepowtarzalnym. Zapach nosi więc ostatecznie delikatne znamiona klasycznego fryzjerskiego mydła do golenia a silnymi nutami nowoczesnych męskich zapachów. Twórcy marki Bluebeards Revenge planują opatentowanie tego męskiego, subtelnego i wyjątkowego zapachu.

Recycling to piracka specjalność

Krem powstał na bazie składników, które zadowolą wszystkich, którym bliskie są prawa zwierząt i oddawany jest w twoje ręce w recyclingowym opakowaniu. Pamiętaj: recycling to piracka specjalność!

Mężczyzno – zajrzyj głębiej w swoje zdrowie!

Przekaz marki Bluebeards Revenge wydaje się być niespotykany na rynku. Za jej wyluzowaną, prowokującą i drapieżną piracką filozofią oraz świetnej jakości luksusowymi produktami kryje się głęboki przekaz: Men – Think Inside The Box!

O co chodzi? Oto deklaracja producenta:

‘Naszą rzucającą się w oczy stylistyką pozwalamy sobie na podsuwać wskazówki mogące potencjalnie ocalić życie niejednemu mężczyźnie. Chcemy odważyć facetów do reagowania na pierwsze możliwe symptomy trzech specyficznie męskich odmian raka: raka jąder, raka penisa i raka prosta-ty. Patrząc na nasze logo pomyślcie raz na jakiś czas także o swoim zdrowiu! Reagujcie zawczasu’


Inne produkty w kategorii golenie: