0111396 ETAT LIBRE d'OR... ETAT LIBRE d'OR...

Jasmin et Cigarettes - Jaśmin i Papieros - 100ml

470,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Jasmin et Cigarettes – Jaśmin i Papieros – 100ml
ETAT LIBRE d’ORANGE

Ikoniczne uzależniający. Hołd wobec tych, które rządziły srebrnym ekranem, kuszących i nieuchwytnych. Pamiętacie Gretę Garbo i Marlenę Dietrich zaciągające się papierosem w zadymionej czarno-białej scenerii? Magnetyzujące facetów swoimi zabójczymi spojrzeniami?

Jasmin et Cigarette to subtelny jaśminowy zapach kobiecej skóry w chwilach gdy oddaje je urokom nocy. Wywołuje fantazje niczym ślad, pozostawiony na sukience lub w intymnych wspomnieniach. Zapach wymagający zbliżenia się, a mimo to czyniący cię nieosiągalną. Elegancja kobiety lat 80-tych, w dżinsach i papierosem w dłoni, która ze zdumiewającą naturalnością upomina się o zmysłowość niczym o swoje prawo.

Przejrzystość w finezji, jaśminowa smuga rozpuszczona w niedocenionym dotychczas zapachu tytoniu.

Jasmin et Cigarette to strefa zmierzchu, zakazany owoc, strefa nałogu. Pure glamour. Nikotynowa lady czy heroina… z całą pewnością ikoną, którą się pożąda, od której się uzależnia.

Kompozycja: jaśmin, tabaka-tytoń, siano, cedr, amber, brzoskwinia, fasola tonka, piżmo.

Flakonik: 100 ml

ETAT LIBRE d’ORANGEWOLNY STAN POMARAŃCZY

ETAT LIBRE d’ORANGE, Wolny Stan Pomarańczy, to alternatywny dom perfurmiarski w Paryżu. Autentyczna i szanowana siła w branży perfumeryjnej.

ETAT LIBRE d’ORANGE, pracuje z wyśmienitymi perfumiarzami, z których zdjęto restrykcje tradycji tej branży i oddano im wszystko co potrzebują do tworzenia genialnych kompozycji zapachowych: wolność i wiarę w ich kreatywną moc.

Tak powstają od ponad 5 lat jedyne w swoim rodzaju, porywające zapachy o nieograniczonym potencjale. Większość z tych perfum nie szuka konkretnej płci, każda płeć, każde indywiduum, znajdzie zapachy najbliższe swojej autokreacji wśród skarbów ETAT LIBRE d’ORANGE.

Filozofia ETAT LIBRE d’ORANGE jest bliska filozofii CINCO TERRA.

Serdecznie polecamy!


Inne produkty w kategorii perfumy: