inn000502 ETAT LIBRE d'OR... ETAT LIBRE d'OR...

Cologne Ładny Zapach 30ml

190,00 zł

bruttow tym 23% VAT

Do 5 dni roboczych


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Cologne Ładny Zapach – 30 ml
ETAT LIBRE d’ORANGE

„Cologne. Ładny Zapach” to najnowsze perfumy paryskiej marki Etat Libre d`Orange. Pojawiły się wiosną 2014 aby przynieść powiew świeżości w gorące lato.

Marka jak zwykle zaskoczyła:

„Dostawaliście od Nas już zapachy dekadenckie, dostawaliście zapachy skandalizujące i porywające. Teraz oddajemy Wam… zapach ładny”

Po prostu „ładny”.

Kto zna tę nieszablonową markę domyśli się od razu, że coś jest na rzeczy gdy paryżanie nazywają swoje ekskluzywne perfumy po prostu „Ładny Zapach”.

Tradycyjna Cologne odświeża i schładza. Także „Cologne. Ładny Zapach”. Z tą różnicą, że jest to “jej odświeżająca perfekcyjność”. To prysznic świeżości dla ciała potrzebującego epatować świeżością. To najwyższej klasy cytrusowo-aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. To perfumy dla każdego i na każdą okazję, perfumy dla kobiet i mężczyzn, na rano i na wieczór.

Przede wszystkim: na gorące lato.

Ktokolwiek wypróbuje ten zapach, wypowiada te same, mało oryginalne, słowa: „Och, jaki ładny zapach”. A więc to prawda: najbardziej wywrotowa perfumeria wydaje na świat perfumy, która pachną po prostu ładnie! Bardzo ładnie. Skandalicznie ładnie.

„Cologne. Ładny Zapach” to bardzo eleganckie wprowadzenie do niepokornego świata zapachów Etat Libre d’Orange.

Ponieważ zapach ma tendencje do szybkiego uzależniania i chciało by się go mieć na każdym centymetrze ciała, twórcy oddali w nasze ręce również wersję 100ml – potężny flakon świeżości.

KOMPOZYCJA:

Nuty głowy: czerwona pomarańcza, bergamotka i nuty zielone
Nuty serca: jaśmin i kwiat pomarańczy;
Nuty bazy: skóra i piżmo.

Flakonik: 30 ml

ETAT LIBRE d’ORANGEWOLNY STAN POMARAŃCZY

ETAT LIBRE d’ORANGE, Wolny Stan Pomarańczy, to alternatywny dom perfurmiarski w Paryżu. Autentyczna i szanowana siła w branży perfumeryjnej.

ETAT LIBRE d’ORANGE, pracuje z wyśmienitymi perfumiarzami, z których zdjęto restrykcje tradycji tej branży i oddano im wszystko co potrzebują do tworzenia genialnych kompozycji zapachowych: wolność i wiarę w ich kreatywną moc.

Tak powstają od ponad 5 lat jedyne w swoim rodzaju, porywające zapachy o nieograniczonym potencjale. Większość z tych perfum nie szuka konkretnej płci, każda płeć, każde indywiduum, znajdzie zapachy najbliższe swojej autokreacji wśród skarbów ETAT LIBRE d’ORANGE.

Filozofia ETAT LIBRE d’ORANGE jest bliska filozofii CINCO TERRA.

Serdecznie polecamy!


Inne produkty w kategorii perfumy: