5906190437082 Verco Verco

Pregna VOMI 20 gum

23,90 zł

bruttow tym 8% VAT

Następny dzień roboczy

Bardzo duża ilość


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Pregna Vomi ®, suplement diety dla kobiet w ciąży, 20 gum

suplement diety


Informacje o produkcie

Pregna Vomi ® to suplement diety opracowany specjalnie z myślą o kobietach, które odczuwają dyskomfort w postaci umiarkowanych mdłości związanych z ciążą. W skład Pregna Vomi® wchodzą składniki o udowodnionym działaniu: wyciąg z kłącza imbiru, witamina B6 oraz magnez.


Przeznaczenie produktu

Kobiety odczuwające mdłości związane z ciążą.


Działanie

Suplement diety Pregna Vomi® zawiera wyciąg z kłącza imbiru, który pomaga łagodzić dyskomfort w postaci mdłości. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w zachowaniu równowagi elektrolitowej.


Zalety produktu

• Składniki o udowodnionym działaniu
• Łagodzi dyskomfort w postaci mdłości 1
• Zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia 2
• Wygodna w stosowaniu forma gumy do żucia


Składniki

Składnik czynny 3 gumy %referencyjnej wartości spożycia
Ekstrakt z kłącza imbiru 120 mg
Witamina B6 1,5 mg 107 %
Magnez 57 mg 15 %


Składniki
: baza gumowa (zawiera lecytynę sojową); substancja słodząca: ksylitol; diglicynian magnezu; substancja słodząca: mannitol; aromaty; substancja glazurująca: guma arabska; ekstrakt z kłącza imbiru Zingiber officinale R.; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancje przeciwzbrylające: talk, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu; substancje słodzące: sukraloza, taumatyna; chlorowodorek pirydoksyny; substancja glazurująca: wosk carnauba.


Sposób użycia i zawartość opakowania

Zalecana dzienna porcja: 3 gumy

Opakowanie: 20 gum

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zbilansowanej diety jest niezbędne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia. W przypadku wystąpienia nadmiernych nudności i/lub wymiotów należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie połykać.

VERCO S.A.
Ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 6U
01-015 Warszawa

www.verco.com.pl

1 Wyciąg z kłącza imbiru pomaga łagodzić dyskomfort w postaci mdłości.
2 Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Inne produkty w kategorii Verco: