5906716507237 jjw jjw

Skarpetki Silberschutz sportowe Rozm. 8-9

12,99 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

Bardzo duża ilość


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Skarpetki bambusowe DEOMED BAMBOO

Bambusowe bezuciskowe skarpetki zdrowotne. Zdrowe i wygodne!

Nagrodzone na „Diabetica Expo 2005”

Wyróżnione na XIX Międzynarodowych Targach Sprzętu Rehabilitacyjnego REHABILITACJA 2011 w Łodzi.

- antybakteryjne – antygrzybicze – antyzapachowe

Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskoweprzyleganie do nóg i maksymalną elastyczność – nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg.

Niezwykła delikatność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami gwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach, np. stopach cukrzycowych.

Dzięki trwałemu działaniu apretury antybakteryjnej i antygrzybiczej (na szwajcarskiej licencji Sanitized®) skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania.

Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Skarpetki zdrowotne marki DEOMED zdobyły liczne nagrody na targach medycznych.

SKARPETKI JAK DEZODORANT!

Określenie “skarpetki jak dezodorant” oznacza wyjątkową higienę – unikalne rozwiązanie, umożliwiające antybakteryjne, antygrzybicze i antyzapachowe działanie skarpetek. Słowo DEO lub DEODORANT w nazwach skarpetek podkreśla, że mają one właściwości bezzapachowego dezodorantu – zapobiegają przykremu zapachowi podczas użytkowania.

Te odporne na pranie właściwości są uzyskiwane dzięki trwałemu wbudowaniu we włókna skarpetek specjalnej apretury na licencji szwajcarskiej firmy SANITIZED®. Taką licencję może uzyskać jedynie producent gwarantujący najwyższą jakość procesu technologicznego taki jak firma JJW.

Skarpetki posiadają oznakowanie CE i są zarejestrowane jako wyrób medyczny.

*Skład: * Przędza bambusowa 78%, poliamid 19%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®

Dostępne kolory: szary ciemny, czarny, popielaty (szary jasny), kremowy, brązowy
Rozmiary: 35-38,39-42, 43-46

Prosimy o wpisanie wybranego rozmiaru w uwagach do zamówienia. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności wybranego rozmiaru.


Inne produkty w kategorii inne: