009980 Jaguara Jaguara

LadyCup - Clear - kubeczek menstruacyjny rozmiar L

109,00 zł

-67%

36,50 zł

bruttow tym 23% VAT

Następny dzień roboczy

Bardzo duża ilość


Płatność
Ilość w opakowaniu:

Kubeczek menstruacyjny LadyCup Clear

DLA WSZYSTKICH KOBIET, KTÓRE CHCĄ ŻYĆ WYGODNIEJ!

Jeśli nie lubisz używać podpasek czy tamponów lub jesteś otwarta na ekologiczny wybór z pożytkiem dla swego zdrowia, komfortu i higieny – używaj kubeczka menstruacyjnego LadyCup.

Kubek menstruacyjny wielokrotnego użytku to nowoczesny sposób na zadbanie o higienę intymną kobiety w czasie menstruacji. Jest łatwy w użyciu i bezpieczny.

Nowoczesny sposób dbania o higienę intymną 

LadyCup to higiena 
LadyCup to ekologia 
LadyCup to oszczędność 
LadyCup to wygoda 
LadyCup to nowoczesne podejście 
LadyCup to także duży wybór modeli i kolorów!

Rozmiary: dostępne są 2 rozmiary: S (mniejszy) i L (większy):

S(mall) – odpowiedni dla kobiet, które nie rodziły lub dla kobiet poniżej 25. roku życia. 
Rozmiar S(mall) 
średnica 40 mm
długość 46 mm
długość uchwytu 19 mm
maks. pojemność 21,2 ml

Rozmiar L(arge) – odpowiedni dla kobiet, które rodziły lub dla kobiet powyżej 25. roku życia
średnica 46 mm
długość 53 mm
długość uchwytu 13 mm
maks. pojemność 34,3 ml

Uchwyt w rozmiarze 19/13 mm można dowolnie skracać, aż do uzyskania odpowiedniej długości. Można go również całkowicie usunąć. Należy jednak uważać, by nie doszło do uszkodzenia LadyCup! Do skracania powinno się skorzystać z ostrego noża lub nożyczek.

W opakowaniu: kubeczek LadyCup , opakowanie foliowe, estetyczne nosidełko w postaci kolorowego, bawełnianego woreczka, ulotka z instrukcją i dalszymi informacjami.

Opinie kubeczek menstruacyjny LadyCup i podobne produkty

Kubeczek menstruacyjny, inaczej zwany kubeczkiem na miesiączkę, jest łatwy w użyciu i konserwacji. Kubeczki LADYCUP w odróżnieniu do niektórych tańszych tego typu produktów na rynku, wykonane są z elastycznego silikonu medycznego, który nie wywołuje reakcji alergicznych.

To połączenie optymalnego kształtu i materiału wysokiej jakości. Na gładkiej powierzchni nie pozostają żadne bakterie. Kubeczek nie wchłania żadnych cieczy, co oznacza, że nie dochodzi do zmian we florze bakteryjnej pochwy. Dzięki silikonowi medycznemu LadyCup są neutralne, utrzymują naturalną, prawidłową florę bakteryjną pochwy i nie prowadzą do wysuszenia błony śluzowej.

Korzystanie z kubeczka LadyCup obniża ryzyko zarażenia się chorobami bakteryjnymi oraz powstania syndromu szoku toksycznego (TSS), który zagraża np. kobietom stosującym tampony.

Kubeczki menstruacyjne LadyCup są przyjazne dla środowiska naturalnego – przy prawidłowym stosowaniu i konserwacji można używać je wiele lat.

LadyCup to także oszczędność – mimo swojej znakomitej jakości (silikon medyczny) koszt zakupu zwraca się szybko. Nie musisz już kupować co miesiąc paczek podpasek ani tamponów.

LadyCup oprócz zalet czysto praktycznych – higieny i wygody, wyróżnia się estetyką – nowoczesny design, ciekawe kolory, ładne bawełniane woreczki. Każda nowoczesna kobieta ciekawa innowacyjnych rozwiązań powinna wypróbować kubeczki menstruacyjne LadyCup.

LadyCup wyprodukowano w dwóch rozmiarach. Należy wybrać odpowiedni rozmiar zgodnie z podanymi poniżej informacjami:

S(mall) – odpowiedni dla kobiet, które nie rodziły lub dla kobiet poniżej 25. roku życia
L(arge) – odpowiedni dla kobiet, które rodziły lub dla kobiet powyżej 25. roku życia


Inne produkty w kategorii kubeczki menstruacyjne: